“”

“Zakaj nam vele Picoki ...”

KARATE KLUB ĐURĐEVAC odradio tri jaka karate turnira

Posted by on ožu. 8th, 2016 and filed under SPORT, VIJESTI. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Karate klub Đurđevac - djurok.comOdlični rezultati naših karatista ponovno su ostvareni na posljednja tri turnira.
Kup Mladosti koji se održavao u Ivanić Gradu 20.02. okupio je 582 natjecatelja iz 55 klubova Hrvatske dok se je 27.02. u Rijeci održao 18. Delta Cup na kojem je nastupilo 621 natjecatelja iz 56 klubova i 5 država.
Posljednji u nizu 14. Virovitica Open održao se je u Virovitici prošli vikend 05.03. na kojem je nastupilo 620 natjecatelja iz 71 kluba i 9 država gdje je naš karate klub osvojio 3. mjesto u ukupnom plasmanu te smo kao nagradu osvojili LED TV 22″.

U Ivanić Gradu zlatne medalje osvojili su Ema Juričić i Ivan Juričić dok su brončane medalje osvojili Lana Hrvoić i Valerio Prevedan

U Rijeci zlatnu medalju osvojio je Valerio Prevedan u dvije kategorije.
Srebrnu medalju osvojio je Ivan Juričić dok su brončanu medalju osvojili Ema Juričić i Niko Marović

U Virovitici zlatne medalje osvojili su Lorena Čorba, Una Dujmović, Lana Hrvoić, Ema Juričić, Valerio Prevedan u dvije kategorije i IvanJuričić
Srebrne medalje osvojili su Mateja Prevedan, Lea Hrženjak i Lorena Čorba u starijoj kategoriji
Brončane medalje osvojili su Lucija Jančijev, Lea Hrženjak, Una Dujmović u starijoj kategoriji, Ema Čorba, Antonia Pavlović i Niko Marović

Osim njih na turniru u Ivanić Gradu i Rijeci nastupili su Mateja Prevedan (5. mjesto) i Gordan Pecikozić (5. mjesto) dok su u Virovitici nastupili Teo Bušić (5. mjesto) , Emil Gaščić (5. mjesto), Petra Jančijev (5. mjesto), Sebastijan Mesar, Gordan Pecikozić, Jurica Švraka i Patrik Zlatec.

U Ivaniću je sa našim natjecateljima bio pomoćni trener Antonio Nikolić, a u Rijeci i Virovitici Nikola Kopričanec dok nam je Luka Cestar bio na natjecanju u ulozi suca.

Čestitamo svim našim natjecateljima na sudjelovanju i osvojenim odličjima na posljednjim turnirima te im želimo da sljedeći vikend ostvare još bolje rezultate na Prvenstvu Hrvatske koje će se održati u Rijeci.