“”

“Zakaj nam vele Picoki ...”

LISTE KANDIDATA KOALICIJE POMAK

Posted by on kol. 17th, 2016 and filed under IZBORI, VIJESTI. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

pomak - djurok.comUredništvo Dragovoljca s ponosom ističe svoje redovne i povremene kolumniste kao kandidate u slijedećim izbornim jedinicama: Ružica Čavar u I., Jasna Dautanac u II., Mario (Max) Slaviček u III., Dražen Šemovčan(Šeki) u V., Damir Markuš-Kutina u VI, Mario Filipi u VII., Ivica Ursić u X.

Objavljujemo liste kandidata za zastupnike u hrvatskom Saboru koji predstavljaju koaliciju POMAK.

Na listama se nalaze redom imena dokazanih hrvatskih domoljuba, ono što je posebno važno naglasiti velika većina njih su hrvatski branitelji ili članovi njihovih obitelji.

Uredništvo Dragovoljca s ponosom ističe svoje redovne i povremene kolumniste kao kandidate u slijedećim izbornim jedinicama: Ružica Čavar u I., Jasna Dautanac u II., Mario (Max) Slaviček u III., Dražen Šemovčan(Šeki) u V., Damir Markuš-Kutina u VI, Mario Filipi u VII., Ivica Ursić u X.

U svih 11 izbornih jedinca POMAK izlazi na listama pod rednim brojem 3, a na glasačkom listiću pisat će puno i skraćeno ime stranaka

HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP

HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA – HČSP

AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU – ABH

OBITELJSKA STRANKA – OS

 

I. Izborna jedinica

1. MATE KNEZOVIĆ

2. BOŽIDAR ALIĆ

3. VINKO VUKADIN

4. DAVOR TRBUHA

5. RUŽA ĆAVAR

6. MIRNA SUNIĆ-ŽAKMAN

7. MARTINA LUKIĆ

8. DANIJEL VUKOVIĆ

9. MIRELA BUŠLJETA FELC

10. IVAN VUKELIĆ

11. STIPO PILIĆ

12. mr. sc. HRVOJE KUNAJ

13. GORAN BLAŽEKOVIĆ

14. MARIJA HAČKO

 

II. izborna jedinica

1. ZVONKO MLAKIĆ

2. IVAN PANDŽA

3. JASNA DAUTANAC

4. MILAN TOMIĆ

5. IVAN MATIĆ

6. IVAN TURUDIĆ

7. GORDANA PELT JULARIĆ

8. IVAN ZRILIĆ

9. IVAN TOMLJENOVIĆ

10. ZVONKO ŽITNIK

11. MIJO POLE

12. ANKA PASARIĆ

13. MILOUŠ KOČI

14. KREŠIMIR MIHAJLOVIĆ

 

III. izborna jedinica

1. JOSIP MARČUN

2. MARIO SLAVIČEK

3. IVAN JAKLIN

4. JOSIP OPUHAČ

5. MARIO SABOLIĆ

6. VIŠNJA-MARIJA KUNIĆ

7. TOMICA VUKSAN

8. RENATO TOMAC

9. VLADIMIR JAMBROŠIĆ

10. DAMIR KONTAK

11. FRANJO BANEC

12. NIKOLA KOS

13. RAJKO SOLAR

14. GORAN ROHAČEK

 

IV. izborna jedinica

1. DANIEL SRB, dipl. ing.

2. KRISTIJAN FEREŽA

3. dr. sc. TIHOMIR JANJIČEK

4. IVAN KRNJAK

5. MARIO UŽNIK

6. ŽELJKO TERI

7. SEBASTIJAN PALIĆ

8. ZLATKO TOT

9. dr. sc. IVAN MIŠKULIN

10. CHRISTIAN USKOKOVIĆ

11. MIRKO PRITIŠANAC

12. KRISTINA BARTOLIĆ SMODEJ, dr. med.

13. TOMISLAV VUKADIN, prof.

14. DRAGO MARKOVIĆ

 

V. izborna jedinica

1. NADA PRKAČIN

2. DALIBOR DAMIČEVIĆ

3. DRAŽEN ŠEMOVČAN

4. IVICA ŽULJ

5. ŽELJKO JAMBREK

6. ŽELJKO ŽGELA

7. MATO RIMAC

8. SANJA LOJDL

9. JOSIP MILANOVIĆ

10. IVAN JUNAŠEVIĆ

11. IVAN RAJIČ

12. IVICA BIČANIĆ

13. ILIJANA VRBAT PEJIĆ

14. DRAŽEN ĐUROVIĆ, dr. med.

 

VI. izborna jedinica

1. JOSIP MIŠKOVIĆ, ing.

2. prof. dr. sc. TOMISLAV SUNIĆ

3. KREŠIMIR ŠTETIĆ

4. ZDENKO KOREN

5. ZDENKA FARKAŠ

6. mr. sc. KRUNOSLAV HRVAČIĆ, dr. med. vet.

7. NIKOLINA ŠEPOVIĆ VIDOVIĆ, prof.

8. DAMIR MARKUŠ

9. MATE BEKAVAC

10. MILAN ŠENIČNJAK

11. MARICA ŠANTEK, struč. spec. oec.

12. MARIO MALJKOVIĆ

13. LUCIJAN MASLAĆ, bacc. oec.

14. IVAN PAVIĆ, mag. geol.

 

VII. izborna jedinica

1. ŽELJKO CVRTILA

2. ANDREA VRBANEK

3. IVAN ILIČIĆ

4. MARIO FILIPI

5. JOSIP LUKETIĆ

6. MARTIN PERVAN

7. BRANKO ŠKRTIĆ

8. JOSIP TOMIČIĆ

9. MLADEN STRINAVIĆ

10. ŽELJKO VUKIĆ

11. IVAN ANDRIJEVIĆ, dipl. ing.

12. VESELKO KRNJIĆ

13. IVAN MARKULIN

14. MATIJA SOVULJ, mag. oec.

 

VIII. izborna jedinica

1. MILE BIONDIĆ

2. DENIS MALNAR

3. VLADIMIR MIŠKOVIĆ

4. VALTER GALJANIĆ

5. DEJAN OREŠKOVIĆ

6. LADISLAV TURUDIĆ

7. BERISLAV TOMLJENOVIĆ

8. SILVIJA RIMANIĆ

9. TOMISLAV TOMEČIĆ

10. MARKO GRBEŠIĆ

11. PERO JURIĆ

12. DALIBOR JUKIĆ

13. LILJANA BENČIK

14. NIKICA AUGUSTINOVIĆ

 

IX. izborna jedinica

1. SLOBODAN DEVIĆ

2. TOMISLAV ČOLAK

3. TOMISLAV JURIĆ

4. ROBERT GREGORIĆ

5. MARKO ĐAPIĆ

6. ANTO KOMLJEN

7. RENATO ŠULJIĆ

8. ANKICA NAKIĆ

9. FILIP BRČIĆ

10. ANTE GAĆINA

11. JELENA GRGIĆ

12. MARTINA BAČIĆ

13. RENATA MERČEP KLARIĆ

14. ANTE SMOLJO

 

X. izborna jedinica

1. LUKA PODRUG

2. RANKO TOPIĆ

3. DAVOR LJUBIČIĆ

4. MARIN PERKOVIĆ

5. IVICA CUMELJAN

6. ANA PERČIĆ

7. IVICA RADOŠEVIĆ

8. IVICA JULARIĆ

9. ANĐELKA ORLIĆ

10. VICKO KRAJANČIĆ

11. IVICA URSIĆ

12. VLADO DAJAK

13. JULIJA KATIĆ

14. GORDANA BOŽIKOVIĆ

 

XI. izborna jedinica

1. IVAN LOZO

2. JOZO RADOŠ

3. ZORAN PRLIĆ

4. MARKO JONJIĆ

5. IVICA VLADAVA

6. DUŠAN ROGULJIĆ

7. DAMIR STANILOVIĆ

8. MARIO KOVAČ

9. DEAN SIMČIĆ

10. DRAGAN HIDANOVIĆ

11. MARIN ČIČEK

12. HRVOJE JURČEVIĆ

13. IVICA KUTLEŠA

14. GRGO JELAVIĆ-MITROVIĆ

IZVORNO

SLUŠAJTE BRANITELJSKI RADIO RH