“Zakaj nam vele Picoki ...”

PORAZ GRANIČARA U PITOMAČI

Posted by on ruj. 19th, 2016 and filed under SPORT, VIJESTI. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Pero Peroković - djurok.com

Nogometaši Pitomače su u lokalnom derbiju MŽNL BJ-KC-VT na domaćem terenu upisali 3. uzastopnu pobjedu protiv NK „Graničar“ Đurđevac 3:1. Pitomačani su poveli u 12. minuti kada Begović dodaje Filipoviću koji se oslobađa svog čuvara te s 20 metara pogađa donji desni kut vratara gostiju. Nakon toga domaći su imali još jednu šansu kada je Bosilkovski na ubačaj iz kuta odlično reagirao glavom, ali je greda bila saveznik gostiju. U 42. minuti domaćini povećavaju na 2:0, Filipović izvodi korner, Buketa glavom spušta za Miloša koji uz pomoć stative iz poluvoleja pogađa mrežu Graničara. Nakon predaha domaćini nastavljaju istim tempom, ali lopta nikako da završi u mreži. Prvo je Begović nakon solo prodora sa 20 metara uputio bombu koja završava na gredi da bi 10 minuta nakon toga Veličan još jednom pogodio gredu po treći puta na utakmici. Kazna za propuštene prilike stigla je u 72. minuti kada Šostarec nakon prizemnog ubačaja ostaje sam na drugoj stativi te gura loptu u praznu mrežu. Konačno u 90. minuti Herent potvrđuje pobjedu Pitomače kada odmjerenim udarcem prebacuje vratara gostiju za 3:1.