“”

“Zakaj nam vele Picoki ...”

REGIONALNO PRVENSTVO SJEVEROZAPADNE HRVATSKE

Posted by on velj. 18th, 2016 and filed under SPORT, VIJESTI. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

SZH_1Karate klub Đurđevac nastupio je u subotu 13.02.2016 na regionalnom Prvenstvu sjeverozapadne Hrvatske koje se održalo u Nedelišću, a na kojem je nastupilo je 197 natjecatelja iz 16 klubova sjeverozapadne Hrvatske.

Vratili su se sa 3 zlata, 5 srebra i 3 bronce i po broju osvojenih medalja u disciplini borbe osvojili su 4. mjesto u ukupnom poretku klubova.

Ivan Juričić – borbe ml. učenici -34kg – 3. mjesto

Najzanimljivji dio natjecanja bio je u borbama ekipno učenici gdje su naši dečki u sastavu Ivan Juričić, Niko Marović, Gordan Pecikozić i Valerio Prevedan osvojili odlično drugo mjesto.

Na natjecanju je podršku našim natjecateljima davao trener Nikola Kopričanec dok je Luka Cestar bio u ulozi suca.